50% rabatu na szablony od TemplateMonster.com!

Nowości Lis 21, 2016 Brak komentarzy

Logo TemplateMonster

 

 

W związku z nawiązaniem perspektywicznej współpracy pomiędzy dhosting.pl a TemplateMonster.com – największym producentem szablonów do stron internetowych, nasz partner przygotował aż 50% zniżki dla Klientów dhosting.pl!

TemplateMonster jest największym na świecie marketplace, w którym można zakupić szablon do własnej strony internetowej. Liczba dostępnych do zakupu szablonów wynosi ponad 26 000, a każdego miesiąca dodawane jest około 450-500 nowych pozycji.

Największą ilość szablonów można uzyskać do takich CMS jak WordPress, Joomla, PrestaShop, WooCommerce czy Magento.

Zachęcamy do zakupów w TemplateMonster.com przy użyciu dedykowanego kodu rabatowego „dhostingPL„, który uprawnia aż do 50% zniżki na dowolny szablon!

 

Projekty jak TemplateMonster, pozwalają wielu firmom zaistnieć w internecie ponieważ znacznie zmniejszą koszt stworzenia serwisu WWW.

Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl

Współpraca obu firm jest związana z efektem synergii oferowanych produktów i wspólną grupą docelową. Wierzymy, że to tylko pierwsza z wielu wspólnych akcji, które mamy nadzieję organizować w przyszłości.

Zachęcamy do zapoznania się z informacja o podjęciu współpracy z dhosting.pl na blogu TM: http://www.templatemonsterblog.pl/nowiny/25-znizki-uslugi-hostingowe-dhosting-pl-dla-klientow-templatemonster/

 

Firma dhosting.pl istnieje od wielu lat i cały czas się rozwija. Przez czas swojego istnienia pozyskała ponad 30 000 klientów, co wskazuje na wysoki poziom zaufania na rynku. To dlatego zespół polskiego działu TemplateMonster zdecydował zorganizować wspólną akcję dla naszych użytkowników. Do 15. grudnia działa również zniżka na szablony dla klientów dhosting.pl (z kodem „dhostingPL„), jak i zniżka na usługi hostingowe dla użytkowników TemplateMonster. Nie przegapcie naszej wspólnej akcji!

Janusz Kamiński, TemplateMonster Polska

 

 

dhosting.pl Team

dhosting.pl Team

Materiały opracowane wspólnie przez członków zespołu dhosting.pl.